Jezyk Polski     English     English     English     English     Deutsch

 

Oferta


Ventus Łeba zdjęcie domu od ul. Tysiąclecia

DW Ventus zaprasza na wypoczynek przez cały rok !


Ventus to idealne miejsce do wypoczynku. Wspaniały nadmorski mikroklimat Łeby, znakomita lokalizacja w spacerowej odległości od szerokich piaszczystych plaż , 3 min do sklepu spożywczego, 3 min do wielu punktów gastronomicznych. - to wszystko pomaga w doskonałym i pełnym wypoczynku dla całej rodziny.

 

Wieczory można urozmaicić w naszym drink-barze .

 

Zapraszamy do naszej 2 -torowej kręgielni na grę w bowling.

 

Wygodne pokoje i miła atmosfera tworzą wyjątkowy klimat, który od lat panuje w naszym obiekcie. Pozwolą miło spędzić weekend, urlop, wakacje i wczasy nad morzem, tuż przy centrum Łeby, ale przede wszystkim w pobliżu najważniejszych atrakcji turystycznych którymi są morze i plaża.

Ventus Łeba nad morzem w Łebie, Łeba
     

Zajmujemy się obsługa grup zorganizowanych ( poza sezonem letnim ) . Naszym atutem jest dobry standard, umiarkowane ceny i atrakcyjne położenie., z jednej strony możliwy jest szybki i łatwy dostęp do najważniejszych punktów taki jakich: plaża, centrum miasta, port rybacki, a z drugiej – nasz obiekt mieści się w spokojnej uliczce.


To tu na ul.Tysiąclecia zaczyna się  ścieżka rowerowa  do Jeziora Sarbsko, zachęcają do aktywnego wypoczynku.


Ventus Łeba Pub Bowling Kręgielnia
     

W bliskim sąsiedztwie znajduje się  hala widowiskowo- sportowa wraz z siłownią, boisko ORLIK , korty tenisowe, w sezonie zimowym - lodowisko oraz Kanał Chełst gdzie amatorzy wędkarstwa mogą połowić ryby.

 

Przygotowaliśmy dla Państwa propozycję atrakcji , które umilą pobyt u nas, a zarazem pomogą poznać okolicę i historię Łeby.

Bowling Kręgielnia Pub Ventus
   

Istnieje możliwość zamówienia za naszym pośrednictwem: 

  • przewodników,
  • szyprów,
  • dodatkowych wycieczek miejscowych.