Dom Wczasowy Ventus Łeba

Regulamin Domu Wczasowego Ventus

Prosimy zapoznać się z obowiązującymi w naszym Domu Wczasowym zasadami. Pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Będziemy wdzięczni za współpracę w przestrzeganiu niniejszego regulaminu, który ma służyć w zapewnieniu Państwu miłego i spokojnego wypoczynku.
 1. Rezerwacja -osobista, pisemna, e-mailowa lub telefoniczna nabiera ważności dopiero w chwili wpłacenia wymaganej przedpłaty. Zadatek wynoszący 30 % całej należności należy wpłacić w ciągu 2 dni od złożenia rezerwacji. Przy noclegach do 3 dób hotelowych obowiązuje przedpłata w wysokości 50% należności za pobyt. Brak przedpłaty w określonym terminie powoduje anulowanie rezerwacji. Po otrzymaniu wpłaty prześlemy Państwu potwierdzenie (wiadomość e-mail lub sms). Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. Potrzebę wystawienia faktury prosimy zgłaszać w dniu przyjazdu. 
2. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie, gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty, ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.
3. Gość Domu Wczasowego nie ma prawa przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres za który uiścił opłatę należną za pobyt.
4. Osoby nie zameldowane w Domu Wczasowym mogą w nim przebywać wyłącznie za wcześniejszą zgodą Gospodarzy, nie dłużej niż do godziny 22.00.
5. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00, a kończy o godzinie 10.00 następnego dnia.
6. Przy zameldowaniu otrzymujecie Państwo klucz do pokoju oraz kod cyfrowy - który jest kluczem do drzwi wejściowych. Opłata za zgubienie klucza do pokoju wynosi 100 zł.
7. W momencie otrzymania klucza do pokoju stają się Państwo jego Gospodarzami. Na życzenie pokój może zostać posprzątany, w tym celu należy uzgodnić tą usługę z personelem.
8. Parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscu do tego wskazanym podczas meldowania. Otrzymujecie Państwo kartę z numerem pokoju, którą należy umieścić na podszybiu w widocznym miejscu. Parking na terenie DW Ventus jest niestrzeżony, zamykany na noc. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa. 
9. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo naszych Gości obowiązuje bezwzględny ZAKAZ PALENIA w pokojach ( dotyczy również łazienek). Za złamanie zakazu kara 500 zł. 
10. Cisza nocna obowiązuje od godziny 23.00 do godziny 6.00 rano.
11. Zachowanie osób korzystających z usług D.W. Ventus nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Dom Wczasowy może odmówić dalszego świadczenie usług osobie, która narusza tą zasadę. 
12. Nie przyjmujemy Gości ze zwierzętami domowymi.
13. D.W. Ventus nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia gości.
14. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, kuchenek elektrycznych i innych podobnych urządzeń elektrycznych nie stanowiących stałego wyposażenia tych pomieszczeń. Niedozwolone jest również używanie ognia otwartego.
15. Gość D.W. Ventus ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Gość powinien zawiadomić Gospodarzy o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
16. D.W. Ventus może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu, a także może żądać natychmiastowego opuszczenia obiektu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.
17. Śniadanie serwowane jest od godziny  08.00 do 10.00 , w sezonie średnim 8.00-9.30
18. Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych naszych Gości.

Dziękujemy za zapoznanie się z regulaminem i życzymy miłego wypoczynku.